Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Triumph

TR3 , 1
16 Pri 09:20 ,

Triumph X trail

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 16:08 ,

BLEJ MAKINA TE DEMTUARA

999 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 10:43 ,

Triumph dizel -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim