Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Triumph | Model tjetër

29 Qer 21:52 ,

KLASIK

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Pri 09:20 ,

Triumph X trail

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 10:43 ,

Triumph dizel -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim