Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Trabant

29 Tet 16:48 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 19:18 ,

Shitet Trailer

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 22:50 ,

Shitet vetshkarkus

300 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 16:02 ,

Motorkarro

1 300 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim