Toyota Yaris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira. 

Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.

01 Dhj 20:16
Linku:
,

Toytota Yaris 2006 Automat 1.4Nafte Okazion

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 15:35 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 ,

Toyota Yaris - Dissel 1.4 - Manual - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:33 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte MANUALE

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:32 Dyqani ,

TOYOTA YARIS VITI 2004✅ BENZINE✅

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

OKAZION TOYOTA 1.4 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:22 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19 ,

Shitet Toyota yaris

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:17 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 15:17 ,

shitet Toyota Yaris

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:15 Dyqani ,

yaris 1.0 benzine manual

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 ,

Toyota Yaris �� 1.4 naft viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:13 ,

�� Toyota Yaris 1.4 naft viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:13 ,

Toyota yaris 1.4 naft 2009. 0683363833

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:12 ,

Toyota yaris 1.4 naft. 2009 0683363833

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:12 ,

Toyota yaris 1.4 naft 2009 0683363833

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:12 ,

Toyota yaris 1.4 nafte 2009 0683363833

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:10 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.3 AUTOMAT VITI 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:09 Dyqani ,

Ne shitje Toyota Yaris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Dyqani ,

����Toyota Yaris 2013 Hybride Automat����

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:07 ,

TOYOTA YARIS 1.4 //NAFTE// START //STOP*☞*2007**

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:04 ,

Okazion Toyota Yaris Benzin/Gaz

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:54 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte ✅ //AUTOMAT // ✅

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:53 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:51 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-AUTOMAT-V-05-06����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:51 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-06-07-����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4D NAFT MANUAL 2007

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-06-07-����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:47 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VITI-10-11-����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:45 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-Vi-09-10����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:45 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-Vi-07-8-����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:44 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-07-8-����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 ,

��Toyota yaris,1.4 nafte, automat key less go,2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 ,

Sapo ardhur..toyota yaris..manule..1.4 naft 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:41 ,

Toyota Yaris

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:40 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4-D MANUALE- SAPOARDHUR/PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:34 ,

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT MANUAL V 2009 ❌

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:34 ,

Toyota yaris 2006...1.4 nafte

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:33 ,

Toyota yaris 1.4 nafte Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:33 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 91.000 KM ORIGJINALE ��������

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:33 ,

Makina me Qera

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:32 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 6 MARSHE��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:30 ,

Makina ne gjendje perfekte.148.000 km

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:25 ,

toyota yaris

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

Toyota Yaris Benzine+Gaz Manuale 152.000km !!!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:10 ,

OKAZION TOYOTA YARIS

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:08 Dyqani ,

Toyota YARIS 1.4 Diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

Toyota yaris

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manuale

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:58 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT DHE MANUAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al  

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.

Krijo njoftime per Toyota Yaris ne Shitje

Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte.
Në fillim