Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Verso-S

07 Nën 20:47 ,

Okazion Toyota Yaris Verso 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 21:01 ,

Benzin+gaz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 07:54 ,

Toyota Verso-S -04

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim