Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Starlet

24 Korr 22:46 ,

Toyota starlet 1.3 bezin /gaz

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 22:08 ,

shitet toyota starlet

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 17:17 ,

Toyota Scarlet 1996 1.3 Benzin

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 18:13 ,

Shitet Toyota Starlet Manual

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 19:47 ,

Shitet Toyota Starlet Manual

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 19:03 ,

Toyota Starler benzin

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 19:19 ,

Toyota

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Pri 16:11 ,

Toyota starlet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 15:04 ,

Toyota starlet 1.2 benzin -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim