Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Previa

10 Korr 00:56 ,

Toyota Previa 2005 6+1

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:13 ,

toyota previa 5+1 motor 2.0 naftë

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 22:29 ,

Toyota Previa gaz benzine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 12:06 ,

Toyota

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 15:49 ,

Toyota Previa 2.0 Diesel

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 22:13 ,

Toyota Privia full

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 17:12 ,

Autoveture

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Tet 23:13 ,

Toyot Previa 7+1

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 20:30 ,

Toyota Previa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:13 ,

Okazion 500000 lek

500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 15:43 ,

Toyota Lucida Emina previa

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 08:34 ,

Toyota Previa

500 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim