Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | MR 2

31 Tet 11:39 ,

Shes kerrin sport

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Gush 22:23 ,

Toyota

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:13 ,

Toyota MR2 2.0 16v 125 kW (170 PS)

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 20:42 ,

toyota mr2

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 12:32 ,

TOYOTA MR2 SPORT

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Maj 16:29 ,

Shitet toyota mr2 3000€ dhe ATV 2700€

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Nën 20:18 ,

Toyota MR2,2010

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 12:05 ,

Toyota mr2 Cabrio 3300€

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 16:03 ,

toyota

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 14:42 ,

TOYOTA MR2

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Gush 10:35 ,

Toyota carbiole super sport

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 21:50 ,

Toyota mr2 me letra te preme per nje vit

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim