Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Crown

05 Korr 09:09 ,

Toyota Crown

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim