Kukës | Automjete | Makina | Toyota | Celicia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 14:21 ,

Toyota celica. Shitet/Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:57 ,

TOYOTA ÇELIKA

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Nën 14:04 ,

Toyota Çelika

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 11:35 ,

Toyota Celica benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:17 ,

Shitet Toyota Celica 1.8 vvti

450 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 14:44 ,

Toyota Celica 1.8 benzine VVT-I Cmimi 3000 €

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Maj 13:30 ,

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 17:08 ,

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:49 ,

Toyota celica race sport tuning gara

5 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 20:15 ,

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim