Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Toyota | Auris Touring Sports

26 Qer 16:52 ,

Shitet Toyota Yaris

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 14:27 ,

Toyota

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim