Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:50 Makina , Tiranë

TATA 1.4 BENZIN GAZ ME LETRA

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 13:44 Makina , Fier

shitet tata 1.4 naft viti 2009

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 13:31 Makina , Tiranë

tata ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 19:16 Makina , Lushnjë

tata viti 2002

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 18:25 Makina , Lushnjë

Tata safari dizel 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 18:28 Makina , Lushnjë

Fuoristrad

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 17:37 Makina , Tiranë

TATA INDICA 1.3 JTD Viti 2014 Okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Nën 21:28 Makina , Durrës

shitet 4x4

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 09:08 Makina , Tiranë

TATA PICK-UP 4X4

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Sht 12:59 Makina , Fier

Shitet makin tata

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim