Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Tata | Xenon

08 Mar 19:01 ,

Tata Xenon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 18:13 ,

Tata Xenon

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 08:38 ,

tata 2.2 naft viti2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 09:53 ,

Tata 2.2 Tdi 2012 4x4

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:52 ,

Tata Xenon 2.2L

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 20:02 ,

Shes

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Jan 12:59 ,

Shitet ose nderrohet Tata Xenon 2.2l dicor

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 18:22 ,

TATA XENON

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 13:40 ,

TATA 4x4

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 12:30 ,

Tata Xenon e sapo ardhur me dogane te paguar

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 18:54 ,

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 17:20 ,

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 12:00 ,

Tata Xenon 2.2L

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim