Kukës | Automjete | Makina | Tata | Telcoline

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


08 Sht 18:33 ,

Shitet per arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 16:48 ,

Okazion vetem sot Foristrade me karoceri 3800 euro

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Shk 07:32 ,

Tata

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 13:31 ,

tata ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 19:43 ,

Tata 1.9 naft e vitit 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:31 ,

Tata 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 18:38 ,

tata

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 09:19 ,

Okazion foristrad me karoceri viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 17:10 ,

Tata Telcoline 2.0d viti 2003

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 19:18 ,

TATA

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim