Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Tata | Telcoline

Dje 21:57 ,

Okazion vetem sot Foristrade me karoceri 3800 euro

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Shk 07:32 ,

Tata

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 13:31 ,

tata ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 19:43 ,

Tata 1.9 naft e vitit 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:31 ,

Tata 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 18:38 ,

tata

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 09:19 ,

Okazion foristrad me karoceri viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 17:10 ,

Tata Telcoline 2.0d viti 2003

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 19:18 ,

TATA

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 18:12 ,

Tata 4×4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 19:11 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 19:11 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Jan 17:31 ,

Tata Telcoline

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 15:01 ,

Tafa 4x4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 17:13 ,

Tata Telcoiine dizel

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 18:02 ,

tata telcoline 4x4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 21:02 ,

TATA 4X4

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim