Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Tata | Safari

29 Qer 14:28 ,

Tata safari dizel 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 17:33 ,

Fuoristrad Tata Safari 4x4

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 18:28 ,

Fuoristrad

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 13:24 ,

Tata Safari

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:41 ,

Tata Safar fuoristrada 300 naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Jan 16:05 ,

Tata Safari Foristrade 4x4 -00

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim