Kukës | Automjete | Makina | Tata | Indigo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Nën 15:56 Dyqani ,

Shitet TATA Indigo sw LX

190 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:06 ,

Tata Indigo

700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 11:42 ,

Tata

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 02:19 ,

Tata 1.4 nafte 2008

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 18:33 ,

Shitet 1.4 nafte 2008

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 18:19 ,

Tata indigo

1 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Jan 21:53 ,

Shitet TATA -1.4 nafte - viti 2009

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 08:49 ,

1.4 nafte 2009

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 08:55 ,

OKAZION 1.4 nafte 2009 Tata

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Shk 16:14 ,

Shes ndrerroj

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim