Kukës | Automjete | Makina | Tata | Indica

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:42 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Nën 12:47 ,

Shitet Tata Indicia Vista 1.3 Nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Nën 12:27 ,

Shitet Tata Indicia Vista 1.3 Nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Korr 12:35 ,

Tata

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 16:21 ,

Tata indicia

1 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 11:54 ,

2009

1 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 12:03 ,

Tata

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 08:53 ,

OKAZION!!!

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 21:49 ,

Tata Indica dizel

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 14:24 ,

Tata xenon 2.2 VTT Dicore

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim