Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | TVR

16 Shk 17:53 ,

Sprind

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 17:31 ,

Golf 4 benzine+gaz 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 12:26 ,

Shiten lopet te mira

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 18:26 ,

VW Golf 5 -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:53 ,

Biciklet 26

145 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 10:43 ,

Karrotrec

250 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:12 ,

Shitet Autobuz Man

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:12 ,

Shitet autobuz Temsa Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 11:09 ,

antene interneti Ac

45 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:08 ,

Biçikletë 29

45 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 18:01 ,

Bicikletë 29

45 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 17:29 ,

Shitet bjellorus

9 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 18:26 ,

Prese10t deri me 32t

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 12:14 ,

Iveko

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 20:55 ,

Ore d'ore.floriri

5 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 15:39 ,

Shitet autobus TEMSA

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 22:50 ,

Bilardo italiane

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 18:55 ,

disqe alumini

130 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 14:59 ,

Trek 3500 26'

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 00:54 ,

Parfume te ndryshme

4 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 20:08 ,

Vw sharan -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim