Suzuki ne Shitje | Ofertat ne GJithe Shqiperine

Alto , 35
Baleno , 26
Cappucino , 1
Carry , 7
Grand Vitara , 171
Ignis , 66
iK-2 , 1
Jimny , 20
Kizashi , 4
Liana , 39
LJ , 1
Maruti , 1
SJ Samurai , 28
Splash , 9
Swift , 183
SX4 , 42
Vitara , 187
Wagon R+ , 58
X-90 , 1

Gjej mijera njoftime per Suzuki ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Suzuki me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vitara, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.

04 Mar 17:14
Linku:
,

Suzuki swift 1.3 benzin/gaz automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:50 ,

Shitet Suzuki Swift Super Gjendje

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 ,

SUZUKI SWIFT 2011 MANUAL 1.3 BENZIN

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:50 ,

suzuki wagon r+ automat 1.3 gas

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:39 ,

SUZUKI GRAND VITARA 4X4 ,1.9 nafte .LEKURE. BAXHA

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 ,

GRAND VITARA 2 OKAZION 4×4

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN (zvicra)

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN AUTOMAT

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Suzuki Swift 4X4 1.3 benzin Zvicra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3 Naft‼️‼️

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:56 ,

Suzuki carry 660cc

2 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 Dyqani ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZINE 4X4 U SHIT FLM

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:22 ,

Suzuki swift 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:05 ,

Shitet arusha per arsye ekonomike

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:49 ,

OKAZION SUZUKI SWIFT BENZIN/GAZ BRC 3200€ I DISK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:00 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:10 ,

Suzuki Swift 1.3 Benzine+ Gaz top gjendje

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:31 Dyqani ,

Shitet : SUZUKI GRAND VITARA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 ,

Suzuki Swift.2010.benzin/gaz fabrike!

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:54 ,

Suzuki SCross 1.6 benzine 120 kf

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:23 ,

Suzuki vitara 2006 1.9 naft 4×4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:47 ,

Suzuki Swift 1.3 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:52 ,

okazion suzuki swift 1.3 benzin automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 21:08 Dyqani ,

SUZUKI IGNIS 4x4 -1.5 benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 20:20 ,

suzuki grand vitara viti 2006 2.0 naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 19:25 ,

Suzuki grand vitara

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:29 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 09:47 ,

SUZUKI IGNIS 4X4 1.5 GAZ+BENZINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 14:44 ,

0682981754 4x4 Okazion Shitet Suzuki SX4 1.9 Nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 12:31 ,

Suzuki swift okazion 2010

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 10:25 Dyqani ,

Suzuki Swift -1.3 naft

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 09:34 ,

SUZUKI SWIFT 2015

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 00:18 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 16:52 ,

Suzuki Ignis-- Shitet ose mundesi Nderrimi

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Mar 11:54 ,

Suzuki Grand Vitara (LIMITED EDITION)

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 10:51 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 nafte 4x4 .Viti 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 17:14 ,

Suzuki swift 1.3 benzin/gaz automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 18:59 ,

Shitet Suzuki fuoristrad

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 11:10 ,

Suzuki grand vitara

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 07:32 ,

Suzuki swift viti 99 motor 1.0 Benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 23:57 ,

Suzuki Grand Vitara Naft 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 16:27 ,

Shitet Suzuki swift

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 22:18 ,

Suzuki Grand Vitara

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Nese jeni duke kerkuar per Suzuki ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.

Njoftimet per Suzuki ne shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Suzuki me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si: Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vita ra, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Suzuki ne shitje ne MerrJep.al.

Shit Suzuki ne MerrJep.al

Nese keni Suzuki qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione