Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Suzuki | SX4 S-Cross

01 Korr 11:23 ,

SUZUKI S CROSS

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 12:35 ,

suzuki sx4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 18:14 ,

SUZUKI 4x4 1.3 benzin 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 18:47 ,

Suzuk Naft gaz i prodhuar nga rusia

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim