Lushnjë | Automjete | Makina | Suzuki | Liana

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


08 Korr 17:56 ,

SUZUKI LIANA

4 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 02:18 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 17:40 ,

Suzuki Liana benzin+gaz

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 17:20 ,

Suzuki Liana benzin+gaz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 21:36 ,

Suzuki Liana benzin+gaz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 10:34 ,

Suziki

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 16:31 ,

SUZUKI LIANA B+GAZ.OKAZION

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:44 ,

GAZ+BENZINE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 22:49 ,

Shitet Suzuki Liana, 2,000 Euro (i diskutueshem)

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:01 ,

Suzuki Liana benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim