Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:16 Makina , Tiranë

Suzuki ignis 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:09 Makina , Korçë

Suzuki Ignis 1.3

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 14:14 Makina , Tiranë

Shitet per pjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 11:42 Shitorja Makina , Durrës

Suzuki Ignis 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 20:41 Makina , Tiranë

Suzuki ignis 4x4 benxine

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 23:03 Makina , Tiranë

u shit flm suzuki ignis 1.5 benzin automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 19:59 Makina , Tiranë

Suzuki ignis

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 08:31 Makina , Lushnjë

SHITET SUZUKI IGNIS

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 17:52 Makina , Fier

OKAZION SUZUKI INGIS 1.5 BENZINE 4×4 VITI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Nën 08:56 Makina , Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim