Suzuki Grand Vitara ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej mijera njoftime per Suzuki Grand Vitara ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Suzuki Grand Vitara me oferta te ndryshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vitara, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.
Dje 22:34 Dyqani ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 BENZINE 4X4 SWISSAUTO

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:25 ,

Suzuki Grand Vitara 2.0 Benzin Gas Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:11 ,

SUZUKI GRAND VITARA 4X4 ,1.9 nafte .LEKURE. BAXHA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN V6

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 ,

Shitet

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:48 ,

GRAND VITARA 2 OKAZION 4×4

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:49 ,

Suzuki Grand Vitara

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 15:19 ,

SUZUKI GRAND VITARA

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 12:02 ,

Suzuki grand vitara

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 19:50 ,

Suzuki Grand Vitara

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Jan 05:11 ,

Suzuki 2.0 benzine

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Jan 22:51 ,

Suzuki

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 13:24 ,

Suzuki Grand Vitara 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 18:38 ,

Suzuki grand vitara

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 12:55 ,

Shitet suzuki

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 07:17 ,

Shitet Makina e sapoardhur

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 15:19 ,

Makine

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 11:47 ,

U shit flm

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 11:07 ,

SUZUKI GRAND VITARA BENZINE+GAS AUTOMAT 4X4

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Nën 19:46 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 Diesel 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:07 ,

Shitet suzuki

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 21:57 ,

SUZUKI 2.4 BENZINE+GAS 4X4 AUTOMAT VITI 09

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 18:06 ,

Suzuki

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 10:13 ,

Suzuki grand vitara

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 14:11 ,

Suzuki 4x4 gjendje super

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 11:26 ,

Suzuki 4x4 gjendje super

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:36 ,

Suzuki bezin gaz 4x4 gjendje super

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 15:59 ,

Super zuzuki 4x4 bezin gaz gran vitara shes nderoj

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 16:53 ,

Shitet Suzuki grand vitara,automatike, diesel.

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 10:57 ,

OKAZION SUZUKI GRAND VITARA

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 16:42 ,

Shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 09:34 ,

Suzuki Grand Vitara 4300€

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 11:37 Dyqani ,

U SHIT Suzuki Grand Vitara 1.9 ddi viti 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 17:41 ,

Suzuki grand vitara bezin gaz super gjendje

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 18:55 ,

OKAZIONN !! 3999 euro....

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 13:13 ,

suzuki grand vitara 06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 13:20 ,

Suzuki Grand Vitara 2.7 benzin gaz ful

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 09:01 Dyqani ,

U SHIT Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:59 ,

Shitet per arsye emigrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 14:38 ,

OKAZION SUZUKI GRAND VITARA 4X4

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 11:52 ,

Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin automat Zvicra full

6 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:52 ,

Suzuki Grand Vitara 2.7 benzin-gaz (Zvicra)

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 17:38 ,

SUZUKI GRAN VITATRA

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 13:45 Dyqani ,

U SHIT Suzuki Grand Vitara 1.9 tdi

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:28 ,

Suzuki

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 13:54 ,

Suzuki Grand VITARA

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Qer 11:52 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:35 ,

Suzuki

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 08:41 ,

Suzuki Grand Vitara

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Nese jeni duke kerkuar per Suzuki Grand Vitara ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al. Njoftimet per Suzuki Grand Vitarane shitje Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Suzuki Grand Vitara me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Suzuki Grand Vitara apo modele tjera si: Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vita ra, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Suzuki Grand Vitara ne shitje ne MerrJep.al. Shit Suzuki Grand Vitarane MerrJep.al Nese keni Suzuki Grand Vitara qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.Në fillim