Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Subaru | XV

03 Nën 10:44 ,

2014 SUBARU XV Crosstrek AWD 4x4 Benzine

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Nën 15:16 ,

Subaru XV Crosstrek 4x4 2.0L 4 cilindra Amerikane

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Korr 19:58 ,

Subaru XV

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim