Kukës | Automjete | Makina | Subaru | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 14:00 ,

Shitet makina e vetme ne Ballkan Subaru Leone Coupe

7 654 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 ,

Shitet SUBARU G3X 1.3 Benzin Ganz ardhur nga Gjermania

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:57 ,

Shitet subaru naft 1.3 kambjo atomatik viti 2011 m

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Nën 17:34 ,

shitet subaru viti 2010 motorr 200cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:45 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Shk 20:09 ,

shitet subaru leone benzine gaz

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 22:13 ,

Shitet makina

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 15:12 ,

Okazion 10 kw/h

750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 09:13 ,

Subaru 4x4

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 08:12 ,

Shitet subaru 2000benzin 1700euro

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim