Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Subaru | Model tjetër

25 Sht 17:45 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Korr 21:26 ,

shitet subaru viti 2010 motorr 200cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:09 ,

shitet subaru leone benzine gaz

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 22:13 ,

Shitet makina

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 15:12 ,

Okazion 10 kw/h

750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 09:13 ,

Subaru 4x4

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 08:12 ,

Shitet subaru 2000benzin 1700euro

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 13:10 ,

Subaru Vivio 0.6 -98

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim