Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Subaru | Legacy

13 Gush 16:06 ,

OKAZION SUBARU BENZIN GAZ 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 23:26 ,

Subaru

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 23:14 ,

Subaru

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 21:23 ,

Subaru

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 17:28 ,

SUBARU LEGACY BENZIN/GAZ 4X4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 09:01 ,

2.0 benzin 165 kf. 4x4 AWD symmetrical.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:46 ,

Okazion Subaru Legancy -09

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 07:31 ,

Okazion subaru 3000 benzin gas

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 12:09 ,

Subaru Legacy 2016

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 12:41 ,

SUBARU LEGACY 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 16:57 ,

Subaru Legacy dizel

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 17:49 ,

Subaru Legacy Full

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim