Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Subaru | Baja

30 Sht 19:07 ,

SUBARU BAJA AWD 4x4

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 17:14 ,

Shitet subaru baja 4X4 viti 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim