Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | Rodius

24 Jan 09:04 ,

Sangyong rodyos

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 18:34 ,

Makine Ssang Yong Rodius me letra

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 11:56 ,

Ssang yong rodius

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 22:15 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Shk 16:41 ,

Shes makine Ssang Yong Rodius

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Dhj 10:45 ,

SsangYong Rodius dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:07 ,

shitet per arsye mos perdorimi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:42 ,

Shes Ssasyong Rodius Ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 10:35 ,

Sang Jond Radius

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim