Kurbin | Automjete | Makina | Ssangyong | REXTON

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:49 ,

rexton

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Dyqani ,

Rexton Nafte 2.9 me 7 vende 4x4 letra te paguara

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:49 ,

ssang,,Yong,,rexton

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 ,

Rexston Automat viti 2005 ne gjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 ,

Shitet REXTON

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:58 ,

OKAZION 4x4 MOD 2009 2.7 XDI NDERROHET+-

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 Dyqani ,

SsangYong Rexton 2.7 xdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 18:55 ,

OKAZION .Fuoristrade 4X4 REXTON 2009 nderrohet

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:51 ,

Ssangyong REXTON Off Road

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 09:54 ,

Shitet ose Nderrohet Rexton 2.7 nafte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim