Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | MUSSO

Dje 16:47 ,

Sangyong Musso 2.5 Naft Kamjo Automatike

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 12:02 ,

Okazion 4x4 offroad

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 17:18 ,

Ssangyong MUSSO dizel

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 13:09 ,

Ssangyong musso

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:57 ,

Xhip 4×4 viti 2006 2.9 turbo disel I Shitur

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Dhj 12:54 ,

Okazion Ssangyong Musso

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 22:17 ,

Shitet Musso 4x4! Ne gjendje shume te mire!!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 11:42 ,

Xhip

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 15:02 ,

Foristrad

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 18:42 ,

Ssangyong MUSSO dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 18:34 ,

Ssangyong MUSSO dizel

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 14:04 ,

Ssangyong Musso

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:38 ,

Ssangyong Musso

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 21:22 ,

Ssangyong Musso

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 19:03 ,

Ssangyong MUSSO dizel -98

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 16:50 ,

Ssangyong MUSSO dizel -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 19:25 ,

Ssangyong Musso

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim