Kukës | Automjete | Makina | Ssangyong | Kyron

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:18 Dyqani ,

SSANGYONG KYRON, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:27 Dyqani ,

Ssangyong 2.0 Diezel viti 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 ,

Foristrada 4x4 nrrohet. 1.9 naft Automatik 09.ful

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:39 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ���� SSANGYONG KYRON

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 17:35 ,

Shitett ose ndrrohet

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 09:37 Dyqani ,

Ssangyong Kyron. Shitet komplet ose per pjese

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 13:06 ,

Ssangyong Kyron

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 10:55 ,

Okazion !!!

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 10:55 ,

Okazion! SangYong Kyron

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim