Kurbin | Automjete | Makina | Ssangyong | Korando

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


15 Nën 09:59 ,

SsangYong Korando 2.3 BG-04

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 15:36 ,

Ssangyong Korando 2.0 nafte, Automatike, 2011

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 15:51 ,

Korando 2.9 turbo

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 11:01 ,

korando

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Jan 16:40 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 08:58 ,

Makina esht super ne gjendje 4x4

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 16:41 ,

Makina

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Korr 18:31 ,

Okazion shitet korando

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 14:54 ,

foristrad benzine +gaz motorr benzi origjinal

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 18:27 ,

korado

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim