Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | Family

03 Gush 10:49 ,

Ssangypmg

693 939 747 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 17:19 ,

Shitet!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 09:29 ,

!!OKAZION!! Suv ceo benzin-gaz viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 16:57 ,

Sangyon makun ne shitje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 13:25 ,

Rexton2.7naft ne gjendje shum te mire shitet per

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 08:52 ,

Rex Ton

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Nën 20:10 ,

Shitet foristrade Ssanguong

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Nën 10:26 ,

SSANGYON KYRON

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim