Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | Actyon

Sot 11:55 Dyqani ,

SSANGYONG ACTYON 2.0cc NAFTE AUTOMAT 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Tet 07:02 ,

Ssangyong kyron shitet ose ndrrohet me benc

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 16:09 ,

Shes makine

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 19:15 ,

Ssangyong Actyon dizel

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Gush 06:41 ,

Sangyong-actyon

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 20:01 ,

ssangyoung actyon full options 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:41 ,

Pjese te ndryshme per ssangyon actyon 2007

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 19:46 ,

Ssangyong Actyon dizel

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 18:18 ,

Shitet per motive familjare

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 10:54 ,

Ssangyong Actyon A230

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 09:49 ,

Ssangyong Actyon dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 17:03 ,

Ssangyong Actyon dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 19:19 ,

Shitet xhip sagion benzin gas viti 2009 kamjo auto

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 11:35 ,

OKAZION! SHITET SSANGYONG I 2008 200xdi naft

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 18:08 ,

Ssangyong Actyon dizel -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim