Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Spyker | Model tjetër

26 Qer 21:24 ,

Fugon CDI-211 ne gjendje shume te mir.

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim