Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Spyker | C8 SPYDER SWB

27 Mar 09:54 ,

OKAZION: Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim