Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Spyker

20 Tet 20:39 ,

Shitet seat ibiza

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:54 ,

OKAZION: Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 21:24 ,

Fugon CDI-211 ne gjendje shume te mir.

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999


Në fillim