Mat | Automjete | Makina | Seat

Altea , 1
Arosa , 4
Cordoba , 1
Ibiza , 2
05 Sht 07:47 ,

shitet urgjent super gjendje

600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 22:07 ,

Seat altea. Okazion vetem 3000 euro, per disa dite

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:05 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 11:38 ,

Seat Cordoba ka dhe marveshje

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 10:33 ,

shitet seat ibiza 1.4benzin

80 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:29 ,

Seat Arosa benzin -00

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 07:09 ,

Seat Ibiza benzin -95

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:39 ,

Seat Arosa benzin -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim