Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Seat | Marbella

27 Tet 08:15 ,

Shitet seat tip sharon

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 23:32 ,

SEAT MARBELLA 1994

150 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim