Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Seat | Inca

22 Korr 17:57 ,

seat inca/caddy 1999 shitet ose nderrohet

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 21:00 ,

Shitet Seat Inca

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 21:00 ,

Seat Inca

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 12:39 ,

OKAZION makina seat 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 21:56 ,

Shitet SEAT INCA 1.9 NAFT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 10:58 ,

Seat Inca

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 23:11 ,

Seat Inca dizel

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 12:39 ,

Seat 1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 00:23 ,

Seat inca 1.4 2004

290 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 18:36 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 20:48 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:25 ,

Shitet Seat Inca SDI.

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 15:30 ,

Seati

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:01 ,

Makina Okazion.

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim