Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Seat | Exeo

Sot 12:38 ,

Seat Ibiza

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 00:52 ,

Seat Exeo 2.0 tdi automatik 2014

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 22:21 ,

Seat Exeo dizel

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 11:36 ,

�� SEAT EXEO -09 ��

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 12:02 ,

Seat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 11:50 ,

Seat EXEO

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 12:10 ,

OKAZION SEAT EXEO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 18:45 ,

Seat Exeo dizel

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 11:33 ,

Okazion .

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 18:22 ,

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 15:41 ,

Cmimi i diskutushem

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 19:04 ,

Okaziom

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim