Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


30 Nën 18:17 Makina , Mat

Seat arosa

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 17:17 Makina , Lezhë

Shitet 1300€

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 23:12 Makina , Lushnjë

Seat

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 07:47 Makina , Mat

shitet urgjent super gjendje

600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 11:01 Makina , Durrës

Okazion!! Seat Arosa 1.4 benzin “ Automatike “

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 14:29 Makina , Tiranë

Seat Arosa benzin -97

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 18:09 Makina , Tiranë

shitet per arsyr mosperdorimi

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 10:35 Makina , Shkodër

Seat Arosa

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 16:43 Makina , Tiranë

Shitet Seat Arosa

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 10:38 Makina , Tiranë

makine ekonomike

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim