Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Seat | Altea


Sot 08:13 ,

SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5600 EURO

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:46 Dyqani ,

Seat Altea ���� DSG

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:02 Dyqani ,

Shitet Seat Altea

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 14:38 Dyqani ,

Seat Altea 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 13:14 Dyqani ,

Shitet Seat Altea 1.9 tdi viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 10:56 Dyqani ,

Makina Jepet me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 22:36 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 00:09 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 12:17 ,

Autoveture

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 08:37 Dyqani ,

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN-GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 08:32 Dyqani ,

Seat Altea Benzin-Gaz

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 21:20 ,

Autoveture

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 16:54 ,

SEAT ALTEA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:13 ,

Seat Altea XL 2009 full optional

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 23:11 ,

AUTOVETURE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 22:04 Dyqani ,

U SHIT Seat Altea XL 1.6 benzin-gas viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 11:10 ,

Seat altea 1.9 nafte viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim