Mat | Automjete | Makina | Seat | Altea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:12 Dyqani ,

Shitet Seat Altea

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 15:48 Dyqani ,

Seat Altea 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:14 ,

SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:18 Dyqani ,

Seat Altea ���� DSG

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 08:37 Dyqani ,

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN-GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 11:03 Dyqani ,

Shitet Seat Altea 1.9 tdi viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 23:11 ,

AUTOVETURE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 00:09 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 12:17 ,

Autoveture

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:57 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5000 EURO

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim