Mat | Automjete | Makina | Seat | Altea | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:28 Shitorja Makina , Fier

Seat Altea 1.9 tdi Stylance

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:17 Shitorja Makina , Tiranë

SEAT ALTEA Automatik TDI

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:40 Makina , Elbasan

SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 14:24 Shitorja Makina , Tiranë

Makina Jepet me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 12:17 Makina , Tiranë

Autoveture

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 08:37 Shitorja Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN-GAZ

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 08:32 Shitorja Makina , Durrës

Seat Altea Benzin-Gaz

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 11:20 Makina , Berat

OKAZION! Seat Altea 1.6 Benzin Gas 2009

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 21:20 Makina , Tiranë

Autoveture

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:12 Makina , Berat

Seat Altea 2009 Benzin Gas

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim