Kucovë | Automjete | Makina | Seat | Altea | MerrJep

30 Gush 15:53 Makina , Kucovë

Seat altea

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 19:21 Makina , Kucovë

Full

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:13 Makina , Kucovë

Altea

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:04 Makina , Kucovë

Familjare dhe ekonomike

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim