Kukës | Automjete | Makina | Saab | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 17:49 ,

SAAB

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 10:57 ,

Saab 1.9 jtd Automat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 20:36 ,

Shitet makina

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 10:19 ,

Saab

38 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 10:26 ,

Shitet okazion!!!!

20 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:09 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 16:03 ,

Saab

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 12:24 ,

Saab

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 14:51 ,

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 06:38 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim