Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Saab | 9000

24 Gush 09:09 ,

Saab 900

180 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim